Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Wellnes manikúra

V poslednej dobe sa čoraz viac objavujú klientky, ktoré preferujú úpravu a ošetrenie prírodných nechtov. Samozrejme však toto ošetrenie môžeme poskytnúť aj klientkám, ktoré majú modelované nechty, a tento druh ošetrenia pokožky rúk zaujme určite aj ich a budú z neho nadšené!
Wellness manikúra poskytuje aj náročným klientom pôžitok z luxusného ošetrenia rúk.

Wellness manikúra je komplexná starostlivosť nielen o ruky ale aj nechty!
Toto  wellness ošetrenie je nový pohľad na manikúru.
Slovo wellness spája v sebe dva pojmy: wellbeing – cítiť sa príjemne a fitness – biť fit. Tento pojem nadväzuje na starogrécky štýl kalokagathie, teda krásy tela, ducha a dobra súčasne. V 17. storočí ho prvý raz použil Angličan A. Johnson ako synonymum dobrého zdravia, kondície a relaxu. Pred 30 rokmi ho začali propagovať v USA a postupne sa dostáva aj k nám. Dnes wellness predstavuje zdravý životný štýl.
Wellness, to je stav, keď je naše telo zdravé a uvoľnené, práve tak ako naša myseľ. Zdravie závisí od psychického stavu, práve tak ako psychický stav závisí na zdraví. Sú navzájom natoľko prepojené, že pre svoje telo nemôžeme spraviť nič bez toho, aby sme brali ohľady aj na dušu.

Tento servis je určený pre tých najnáročnejších. Vytvorí pre Vás ten najlepší relaxačný pôžitok vrátane komplexnej starostlivosti obsahujúcej osviežujúce spa esencie, ukľudňujúci regeneračný kúpeľ, peeling pomocou morskej soli,  masku, anti-oxidačné ošetrenie, revitalizáciu a hydratáciu.
Peeling odstráni odumreté bunky pomocou brúsnych častíc morskej soli a dodá pokožke potrebnú hydratáciu, vyživu a elasticitu, ktorú zaistí zmes olejov z Hroznového vína, Avokáda, Mandlí a Slnečnicového oleja. Morská soľ zaručí dokonalý peeling a prekrvenie pokožky. Extrakt z mlieka má revitalizačné a hydratačné účinky. Med napomáha pokožke dlhšie udržiavať elasticitu a vláčnosť. Ďalej obsahuje vitamín E, slnečnicový, avokádový a mandľový olej.
Bezolejová emulzia s vynikajúcimi hydratačnými vlastnosťami hydratuje pokožku, dodáva jej vitálny vzhľad a vláčnosť, obsahuje aj vyťažky z obilných klíčkov, aloe very, vitamínov E,F,D3 a pro-vitamín B5.
Masáž rúk uvoľňuje stuhnuté svalstvo rúk, prekrvuje a vyživuje pokožku aj nechty. Ruky sú naším každodenným pomocníkom, a preto im doprajme aspoň chvíľku oddychu a uvoľnenia prostredníctvom masáže , ktorá odstráni únavu a navodí pocit uvoľnenia a osvieženia.
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.