Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Spevňovanie prírodných nechtov

Spevňovanie prírodných nechtov je služba, ktorú vyhľadávajú hlavne klientky, ktoré majú svoje prírodné nechty pekné, vedia im dorásť aj do požadovanej dĺžky, ale sem tam sa im niektorý naštiepi alebo zlomí,  alebo nechtíky nenarastú do požadovanej dĺžky ,alebo klientky, ktoré chcú mať permanentne upravené nechty a boja sa  poškodenia alebo zlomenia. Je vhodné taktiež pre klientky, ktoré preferujú naturálnejší vzhľad a kratšiu dĺžku.
Prírodné nechty sa spevňujú buď gélovou technikou alebo akrylovu technikou. Ktorá metóda sa použije, závisí od stavu, kondície a štruktúry prírodných nechtov.
Technika spevňovania je v podstate taká istá ako pri samotnej modeláži, avšak nepoužívajú sa umelé tipy alebo šablóny na predĺženie nechtov. Materiál sa aplikuje iba na prírodné nechty. Na nechtoch sa vytvorí taká ochranná vrstva (obal) a nechty potom môžu prirodzene odrastať a dorásť do požadovanej dĺžky a tvaru.
Spevnené prírodné nechty je potrebné tak isto po cca 3-4 týždňoch potrebné doplniť, aby si nechty zachovali svoju stabilitu a pevnosť.
Spevnené prírodné nechty je možné podľa vkusu klientky samozrejme zdobiť, tak ako klasické modelované nechty. Či už je to klasická francúzska manikúra, permanentné lakovanie, farebné špičky, glitrové špičky, nálepky  alebo niektoré maľované ozdoby.
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.