Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Modelovanie nechtov gélom

Medzi najpopulárnejšie spôsoby modeláže umelých nechtov patrí akrylová a gelová metódy. Jednotlivé metódy sa od seba líšia len používaným materiálom, ale vo výsledku nechty vyzerajú rovnako a napodobňujú prírodné nechty.

Ak Vaše nechty nie sú od prírody pekné, neviete si ich vypestovať, alebo máte záujem o pekný vzhľad a tvar nechtov, potom sú pre Vás gélové nechty ideálnym riešením.  Predĺžiť nechty je možné prostredníctvom umelého tipu, ktorý sa nalepí profesionálnym lepidlom určeným na nechtovú modeláž, alebo prostredníctvom modelácie na šablónky. Táto metóda predlžovania je šetrná na prírodné nechty, bez aplikácie lepidla a umelých tipov, avšak nie je vhodná pre malé a obkúsané nechtové lôžka.
Modelovanie gélových nechtov sa vykonáva UV gélom, ktorý sa vytvrdzuje v UV lampe. Počas polymerizácii v UV lampe niektoré gély môžu jemne páliť. Gélové nechty pôsobia prirodzene, majú veľmi dobrú priľnavosť. Gél je veľmi pružný materiál.
Gél obsahuje fotoradikály, ktoré zabezpečia zatvrdnutie gélu pôsobením UV žiarenia. Pokiaľ je modelácia aplikovaná správne a s kvalitným materiálom, nechty držia, sú pevné, pôsobia prirodzene a nepoškodzuju prírodné nechty. Trvanlivosť pri pravidelnom dopĺňaní (cca. 3-4 týždne ) je neobmedzená.
Dĺžku a tvar nechta si môžete sama zvoliť, podľa Vášho vkusu, alebo náročnosti Vašej práce. Aj gélové nechty sa môžu pri silnom náraze zlomiť, tak ako aj prírodné nechty. V takom prípade je potrebné navštíviť manikérku, ktorá Vám odpadnutý necht opraví.
Gélové nechty sú vhodné na bežné nosenie, do zamestnania, na dovolenku, na všetky druhy slávnostných podujatí a neprekážajú ani pri športe.

Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.