Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Japonská manikúra

Je čisto prírodná technika úpravy nechtov. Nechty sú ošetrované špeciálnou pastou, ktorá leští a vyživuje zároveň. Malé brúsne čiastočky zahladia všetky nerovnosti na povrchu nechtu a takto zaleštené nechty sú chránené voči vonkajším vplyvom ako je voda, saponát,...  Japonská manikúra obsahuje včelí vosk, materskú kašičku a kremičitú hlinku, ktorá sa ťaží v japonskom mori. Ďalej obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5. Podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov, ich posilnenie a obohatenie o dôležité vitamíny. Ošetrenie sa používa proti štiepeniu a lámaniu nechtov.
Japonská manikúra je vhodná pre dámy, ale aj pánov, ktorí chcú svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku.
Pri nedostatku vitamínov a pri chorobe je náš organizmus oslabený, čo sa často prejavuje aj na nechtoch. Dochádza ku krehkosti, dehydratácií, stenšeniu a sužuje nás lámavosť, štiepenie nechtov, alebo ich ryhovosť. Nie je to len zdravotný, ale aj estetický problém. Lámanie a štiepenie nechtov nedovoľuje, aby nechty narástli do väčšej dĺžky, čo je problémom mnohých žien.
Japonská manikúra svojou unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch tzv. glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodeniu udržiavaním lipidov v nechtoch. Koreň nechtu po takomto ošetrení dokáže aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky.
Japonská manikúra začína skrátením nechtov na požadovanú dĺžku, zatlačením nechtovej kožičky a obrúsením nechtovej platičky špeciálnym pilníkom, ktorý necht vyhladí veľmi šetrným spôsobom.  Následne sa aplikuje polosuchá pasta s obsahom prírodnej horniny bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, dôležité pre správny metabolizmus nechtového lôžka. Pasta sa vtlačí do nechtu a ostáva v ňom pokiaľ neodrastie. O krásu nechtu sa postarí leštiaci prášok, ktorý dodá lesk a elasticitu. Prášok obsahuje parafíny a včelí vosk, ktoré nechty chránia. Zároveň sú vňom aj glyceríny, pantheol,lanilín, kremík, zinok a vitamíny A, H, E s provitamínom B5, vďaka ktorým nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepanie a lámanie.
Po prvom kroku japonskej manikúry sú nechty vyživené, druhý krok im však dodá nádherný lesk, a to vetko bez použitia laku na nechty. Postup stačí absolvovať po 4 tyždňoch, avšak pri veľmi lámavých nechtoch odporúčam regeneračnú kúru 3 sedení v rozmedzí 5 tyždňov.
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.